27.04.2023 r. – Klasa 6c – p. A. Bartoszek – Wizyta w Samorządowym Przedszkolu nr 148 w ramach projektu „Biało-czerwona dla przedszkolaka”

| 28 kwietnia 2023

W dniu 27.04.2023 uczniowie klasy 6c z wychowawcą klasy panią Aleksandrą Bartoszek ponownie mieli okazję poprowadzić zajęcia ze swoimi młodszymi kolegami i koleżankami z Przedszkola Samorządowego nr 148. Po krótkim przywitaniu i rozmowie na temat symboli narodowych nasi uczniowie wcielili się w role nauczycieli plastyki i wspólnie z grupą sześciolatków tworzyli piękne kwiaty w kolorze bieli i czerwieni. A trzeba przyznać, że zadanie mieli niełatwe – w spotkaniu brało udział aż 21 przedszkolaków. Uczniowie mieli również okazję uwiecznić na pamiątkowej fotografii wykonane z przedszkolakami prace. Na zakończenie tego miłego spotkania przedszkolaki otrzymały od nas flagi oraz książeczkę przygotowaną specjalnie na tę okazję przez organizatorów akcji.

Category: Projekty unijne i miejskie, Wydarzenia klasowe