Zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2024/2025

| 6 czerwca 2024

Szanowni Państwo!

Zbliża się koniec roku szkolnego 2023/2024, a my już, dbając o Państwa komfort i bezpieczeństwo Państwa Dzieci, wybiegamy w przyszłość i myślimy o roku szkolnym 2024/2025.

Troszcząc się o organizację i funkcjonowanie świetlicy szkolnej serdecznie prosimy o wypełnienie i dostarczenie do nas jak najszybciej, najchętniej do 20.06, Karty Zapisu ucznia do świetlicy szkolnej.
Karty Zapisu ucznia do świetlicy szkolnej na nowy rok szkolny 2024/2025 można pobrać ze strony internetowej szkoły. Prawidłowo wypełnione Karty należy składać w portierni szkoły do pudełka opisanego Karty Zapisu lub bezpośrednio do nauczycieli: mgr Marty Dudek, mgr Elżbiety Czerny, mgr Sneżany Rutkowskiej i mgr Lidii Zygmunt podczas odbioru dzieci.

Serdecznie proszę o dostarczenie Kart zapisu do świetlicy szkolnej również przez Rodziców tych uczniów, którzy z różnych przyczyn sporadycznie będą korzystać ze świetlicy szkolnej oraz uczniów, którzy nie z początku, ale nieco później, w trakcie roku szkolnego (po okresie adaptacji/ze względu na bieżącą i przyszłą sytuację rodziny) dołączą do naszych wychowanków.
Z góry serdecznie dziękuję za pomoc,
Elżbieta Czerny
P. S. 1 Kartę zapisu ucznia wypełniają wyłącznie rodzice lub prawni opiekunowie ucznia.
P. S. 2 Informacje, które będą dostępne od września będzie można uzupełniać na bieżąco.

Category: Komunikaty, Komunikaty Dyrekcji

Comments are closed.