09.05.2025 r. – Uczniowie klas 4-8 świętowali Dzień Europy
W dniu 9.05. świętowaliśmy Dzień Europy. Uczniowie klas 4-8 na dziedzińcu szkoły malowali flagi państw Unii Europejskiej, które wylosowali wcześniej przewodniczący klasy. Mimo, że było chłodno pogoda dopisała, nie padało i wszyscy świetnie się bawili. Efekty pracy uczniów widać jeszcze do teraz, do pierwszego większego deszczu.






























Category: Imprezy i uroczystości szkolne, Wydarzenia klasowe

Centralna Komisja Egzaminacyjna
Okręgowa Komisja Edukacyjna