Konsultacje dla rodziców i uczniów

Konsultacje dla rodziców i uczniów w roku szkolnym 2022/2023

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej (Ustawa z dnia 05.08.2022 r. o zmianie ustawy – Karta nauczyciela oraz niektórych innych ustaw) w roku szkolnym 2022/2023 nauczyciele będą prowadzić systematyczne spotkania konsultacyjne dla uczniów i rodziców.

Bardzo prosimy o wcześniejsze umawianie się na konsultacje z nauczycielem, by usprawnić organizację spotkań.

Dziękujemy za zrozumienie i zapraszamy.

Dyrekcja szkoły i nauczyciele

L.p.NazwiskoImięPrzedmiotDzień tygodniaGodziny konsultacji
od… do…
1.MrózAngelikaDyrektor
e. wcz.
środa15.00-16.00
gabinet dyrektora
2.BilińskiPrzemysławWicedyrektor
w-f
piątek7.00-8.00
3.AdamusikKingaświetlicaśroda17.00-18.00
4.Bal Martaw-fwtorek13.30-14.30
5.Banasiak Piotrmuzyka
plastyka
wtorek14.45 – 15.45 s. 62
6.Bartoszek Aleksandramatematykapiątek7.00 – 8.00
s. 100
7.BazanElżbietae. wcz.środa7.30-8.30 s. 67
8.BąkAgnieszkareligiaczwartek13.30 – 14.30
s. 109
9.Bednarz Małgorzataj. angielskipiątek14:45-15:30
s. 112
10.Boczniewicz Iwonaj. polskiśroda15.00 – 16.00
s. 109
11.Bukalska Lucynaj. polskiwtorek14.40 – 15.40
s. 109
12.CelewskaHalinae. wcz.poniedziałek13.30-14.30 s. 66
13.CiborAgnieszkalogopedia  
14.CzarnyElżbietaświetlicawtorek16.30-17.30
15.CzeladzkaBeatae. wcz.wtorki12.30 – 13.30
s. 50
16.DrajewiczUrszulaj. polski
jako obcy
czwartek16.30-17.30
(co 2 tyg.) s. 64
17.DudaPaulinapedagogśroda16:00-17:00
18.Fus Joannaj. angielskipiątek7:00-8:00
s. 111
19.GawlasZuzannamatematykaśroda7.00-8.00
s. 110
20.JacewiczBeatafizykaczwartek14:40 – 15:40
108
21.Jurkiewicz-RaczońAnnae. wcz.wtorek15.20-16.20
s. 63
22.Kołodziej Monikabiologia,
chemia
wtorek14.35-15.35
s. 108
23.Krawczyk-MarczykKarolinapsychologponiedziałek7:00-8:00
24.Krochmal Jadwigahistoriapiątek8.50-9.50
s. 113
25.KucalaTeresae. wcz.poniedziałek12.30-13.30
s. 65
26.KuklaOlgae. wcz.poniedziałek12.30-13.30
s. 51
27.MoksaIwonaświetlicaśroda16.15-17.15
28.Musiał Jakubhistoriaśroda15:00-16:00
29.PartykaPaulinaw-fśroda piątek7:30-8:00
30.PietrzakMarzenageografia,
przyroda
środa7.00-8.00
s. 103
31.PietrzykEwatechnikaponiedziałek15.30-15.55
s. 62
32.Pluta Ewelinaj. polskiwtorek13.50-14.50
s. 103
33.RąpalskaSylwiaj. angielskiczwartek14:35-15:35
s. 50
34.RutkowskaSneżanaświetlicaczwartek16.15-17.15
35.StołowskiJanreligiaśroda15:30-16:30
s.100
36.Szczepaniak
-Korczyńska
Annabibliotekaponiedziałek15.00-16.00
37.SzewczykEwae. wcz.środa12.30-13.30
s.64
38.ŚwiętekRenataEDBponiedziałek14.35-15.30
(co 2 tyg.) s. 103
39.WaznerEmiliae. wcz.środa12.30-13.30
s. 64
40.Wodecka-KoterwaKingaj. niemieckiponiedziałek7.00- 8.00
(co 2 tyg.) s. 100
41.ZygmuntLidiaświetlicaczwartek16.15-17.15