Małopolski Konkurs na Gazetkę Szkolną

| 26 kwietnia 2015

W bieżącym roku szkolnym zespól redakcyjny klasy III „a” wydaje dla uczniów gazetkę szkolną „1,2,3 – to my”. Gazetka od lat cieszy się dużym zainteresowaniem i sympatią uczniów. Ilość sprzedanych egzemplarzy jest dla młodych redaktorów powodem do satysfakcji z dobrze wykonanego zadania.

Redagowana przez trzecioklasistów, pod opieką pani Haliny Górki, a w ubiegłym roku pod opieką pani Elżbiety Bazan gazetka zdobyła uznanie profesjonalnego jury w zorganizowanym przez Gazetę Krakowską Małopolskim Konkursie na Gazetkę Szkolną i zajęła II miejsce w kategorii Szkoły Podstawowe i Gimnazja.

Z tej okazji reprezentacja młodych redaktorów wraz z opiekunem została zaproszona do zwiedzenia redakcji Gazety Krakowskiej, gdzie pod czujnym okiem zawodowców uczniowie mieli okazję poznać tajniki pracy dziennikarskiej.

Zdobyty dyplom z pewnością „doda skrzydeł” uczniom. Mamy nadzieję, że będziecie nam towarzyszyć przez kolejne lata Waszej edukacji. Jak zawsze czekają na Was ciekawe artykuły, wywiady i krzyżówki za rozwiązania, których losujemy nagrody-niespodzianki.

Redakcja Gazetki „1,2,3 – to my”

Opiekun: pani Halina Górka

DSC_0717 DSC_0721 IMG_20150423_0004

Category: Konkursy humanistyczne

Comments are closed.