Komunikaty Dyrektora Szkoły

| 24 kwietnia 2021

Szanowni Państwo,

w związku z nowym rozporządzeniem MEiN z dn. 22 kwietnia 2021r. od poniedziałku – 26 kwietnia przechodzimy na hybrydowy system nauki – dla uczniów klas młodszych.

Klasy IV-VIII uczą się jak dotychczas.

Ponieważ rozporządzenie ogólnikowo wskazuje, że do szkoły uczęszczać powinno 50% uczniów klas I-III, więc na wczorajszym (zdalnym) posiedzeniu Rady Pedagogicznej ustaliliśmy odpowiedni harmonogram zajęć.

Biorąc pod uwagę głównie to, że nie mamy komputerów w sali informatycznej (przypominam, że zostały wypożyczone uczniom), zastosowaliśmy takie kryterium podziału: klasy które w danym dniu mają informatykę – będą uczyły się zdalnie.

Zarządzam więc, co następuje :

Poniedziałek 26 IV

klasy I-II nauczanie zdalne , klasy III – nauka stacjonarna

Wtorek 27 IV:

klasy I i II – nauka stacjonarnaklasy III nauczanie zdalne

Środa 28 IV

klasy I-II nauczanie zdalneklasy III – nauka stacjonarna

Czwartek 29 IV

klasy I i II – nauka stacjonarna, klasy III nauczanie zdalne

Piątek 30 IV

klasy I-II nauczanie zdalne, klasy III – nauka stacjonarna

Jeśli w maju zostanie utrzymana decyzja o nauczaniu hybrydowym, wtedy harmonogram pozostanie taki sam, a tylko w piątek będzie zmiana – wtedy klasy III będą pracowały zdalnie, a klasy I-II stacjonarnie.

Świetlica funkcjonuje w dalszym ciągu tak samo i przeznaczona głównie dla dzieci rodziców pracujących w odpowiednich służbach oraz uczących się stacjonarnie.

Stołówka szkolna – kontynuuje swą działalność.

Baseny w dalszym ciągu są odwołane, dlatego w miejsce nauki pływania – będzie lekcja wf.

Przywrócone zostają jedynie zajęcia na lodowisku – we wtorek 27 kwietnia jedziemy na łyżwy.

Z dobrych wiadomości mam taką, że podczas wakacji odbędzie się remont ogrodzenia szkoły, a także montaż klimatyzacji w sali gimnastycznej, czyli to wszystko, o co starałam się od 4 lat. Tymczasem odnowiliśmy korytarz na I piętrze, klatki schodowe i niektóre sanitariaty, a także szatnie i pokój nauczycieli WF. Pozyskaliśmy nowe meble – darowizna firmy Corso (dziękujemy!) do niektórych klas oraz do gabinetu dyrektora 🙂

Życząc dużo zdrowia, wytrzymałości i cierpliwości – pozdrawiam serdecznie!

Z wyrazami szacunku, Małgorzata Dobrucka

25251 komentarzLubię to!KomentarzUdostępnij

Category: Co gdzie kiedy?, Historia szkoły, Kalendarium, Komunikaty, Komunikaty Dyrekcji, Rodzice, SEKRETARIAT, Uczniowie, Uncategorized

Comments are closed.