Rowerowy Maj – drugi tydzień akcji!

| 16 maja 2021

Za nami drugi tydzień rowerowego święta. Dzieci przyjeżdżają do szkoły na rowerach lub wykonują codzienne wycieczki, aby zdobyć jak największą ilość naklejek. Ale rywalizacja oczywiście to nie wszystko. Nasi uczniowie promują zrównoważony transport w naszym mieście, zachęcają do przesiadki na dwa kółka lub po prostu transport publiczny. Dzięki takim działaniom jesteśmy w stanie zminimalizować szkodliwy wpływ indywidualnych środków transportu na zdrowie publiczne, środowisko przyrodnicze.
Każdy tydzień rowerowej kampanii kończymy krótkim podsumowaniem oraz wesołym akcentem przed budynkiem naszej szkoły. Tym razem nasi uczniowie zmierzający na zajęcia szkolne, zostali przywitani słodkim upominkiem, wesołą muzyką oraz pokazem baniek mydlanych. Mamy nadzieję, że ci, którzy nie zdecydowali się jeszcze na wspólną zabawę, zostali zachęceni i zmotywowani.

Category: Co gdzie kiedy?, Galerie, Imprezy i uroczystości szkolne, Kalendarium, Komunikaty, Konkursy szkolne i pozaszkolne, Osiągnięcia, Rodzice, Sukcesy pozaszkolne uczniów, Uczniowie

Comments are closed.