02.10.2024 r. – Klasa 1b – p. A. Urbaniak – Zajęcia z robotyki
Uczniowie klasy 1b wzięli udział w próbnych zajęciach z robotyki, które wzbudziły ogromne zainteresowanie. Po zajęciach dzieci dzieliły się swoimi wrażeniami, a ich radość i duma z wykonanych zadań były nieocenione. Cieszymy się, że robotyka była dla nich tak fascynującą przygodą!








Category: Wydarzenia klasowe

Centralna Komisja Egzaminacyjna
Okręgowa Komisja Edukacyjna