06.12.2024 r. – Teatrzyk kamishibai w bibliotece szkolnej

| 9 grudnia 2024

6.12.2024 r. uczniowie klas pierwszych zostali zaproszeni do biblioteki szkolnej na teatrzyk kamishibai, co po japońsku dosłownie znaczy „teatr papierowy”.  Pani Aldona Kruk z Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej, Filia Nowa Huta, przedstawiła dzieciom dwa opowiadania: „Wypożyczalnia skrzydeł. Opowieść o magii czytania” i „Miś i świąteczna choinka”. Po reakcji dzieci można stwierdzić, że ta forma prezentacji opowieści przypadła im do gustu.

Category: Działalność Biblioteki

Comments are closed.