Akcja DZIKA KARTA! Czas…. Start!

| 19 stycznia 2024

Olimpiady, turnieje, konkursy… cieszymy się, gdy bierzecie w nich udział. To fantastyczne, że są momenty, gdy można docenić Wasze wyjątkowe umiejętności. Nie każdy je ma, nie wszyscy i nie zawsze wygrywają. Czasami pomaga wrodzony talent, czasami ciężka praca lub szczęście, a bywa bardzo często (baaardzo często!), że wszystko razem.

Tym razem chcielibyśmy w klasach 4-8 docenić coś innego.
Chcemy docenić waszą frekwencję – codzienne obecności i punktualność. Tu też czasem będzie rządził przypadek: brak chorób w danym miesiącu, Wasze samopoczucie, samopoczucie Waszych Rodziców, a może nawet pogoda i po prostu brak korków? A bardzo często, tak jak w przypadku innych sukcesów, duże znaczenie będzie miała obowiązkowość, samozaparcie (wszak wszyscy wiemy, jak czasami ciężko punktualnie wstać z cieplutkiego łóżeczka!).

Akcja Dzika Karta ma być wyróżnieniem i dla tych, którym się po postu uda i dla tych którzy zasłużą na to systematyczną pracą nad sobą.
To też szansa, aby nie upuścić kolejnego dnia, gdy z różnych powodów nie będziemy mieć czasu się do niego przygotować. Ot, taka nagroda. Może będzie cenniejsza niż dyplomy i inne trofea?
Zachęcamy do jej zdobycia!

Category: Galerie, Wydarzenia klasowe

Comments are closed.