17.11.2025 r. – Klasa 2b – p. A. Urbaniak – Dbajmy o ptaki zimową porą!
Przed szkołą, od strony boiska, zawisły dwa nowe karmniki dla ptaków. Wykonał je tata Wiktorii z klasy 2b, pan Wojtek – szkolny konserwator – zadbał o ich solidne zawieszenie, a dzieci z 2b z radością wsypały do nich pierwsze ziarna. Zimowa pora to trudny czas dla ptaków, dlatego każdy karmnik i każde ziarenko ma znaczenie. Cieszymy się, że wspólnie możemy pomagać skrzydlatym gościom naszej szkoły! Uczniowie klasy 2b zachęcają do regularnego uzupełniania ptasiej stołówki.






Category: Wydarzenia klasowe

Centralna Komisja Egzaminacyjna
Okręgowa Komisja Edukacyjna