21.11.2025 r. – Dzień Życzliwości

| 20 listopada 2025

Uczniowie klas 4c, 8b i 8c, pod czujnym okiem p. Aleksandry Bartoszek i p. Eweliny Pluty, w związku z Dniem Życzliwości (21.11.) stworzyli wyjątkowy filmik, do którego opisu… naprawdę nie potrzeba wielu słów.

To krótka, ale mocna przypominajka, że dobro wraca, a życzliwość potrafi zmienić więcej, niż nam się wydaje.

Inspiracją do realizacji była akcja „Hejt mówię NIE!” – Pomogę bo mogę.
Dziękujemy wszystkim uczniom za serce i zaangażowanie! 

Category: Wydarzenia klasowe

Comments are closed.