21.11.2025 r. – Dzień Życzliwości
Uczniowie klas 4c, 8b i 8c, pod czujnym okiem p. Aleksandry Bartoszek i p. Eweliny Pluty, w związku z Dniem Życzliwości (21.11.) stworzyli wyjątkowy filmik, do którego opisu… naprawdę nie potrzeba wielu słów.
To krótka, ale mocna przypominajka, że dobro wraca, a życzliwość potrafi zmienić więcej, niż nam się wydaje.
Inspiracją do realizacji była akcja „Hejt mówię NIE!” – Pomogę bo mogę.
Dziękujemy wszystkim uczniom za serce i zaangażowanie!
Category: Wydarzenia klasowe

Centralna Komisja Egzaminacyjna
Okręgowa Komisja Edukacyjna