30.09.2025 r. – Klasa 4b – p. M. Warmus – Dzień Chłopaka
Mimo, że pozostaliśmy w szkole humory nam dopisywały, a dziewczynki wraz z wychowawcą podarowały chłopcom wspaniałe poduszki Jaśki-przytulaśki ze spersonalizowanym napisem Fajny chłopak. Panowie zadowoleni i zaskoczeni, ale jak widać na załączonych zdjęciach wszyscy dumnie prezentują swoje prezenty.


Category: Wydarzenia klasowe

Centralna Komisja Egzaminacyjna
Okręgowa Komisja Edukacyjna