Noc 23/24.05.2025 r. – Klasa 2a – p. H. Celewska – Nocowanie w szkole

| 24 maja 2025

Noc z 23 maja na 24 maja była wyjątkowa dla uczniów klasy 2a, ponieważ postanowili spędzić tę noc w szkole. Wieczorem zaczęli pojawiać się radośni i uśmiechnięci, wyposażeni w śpiwory, koce, poduszki i oczywiście ulubione pluszaki bez których zaśnięcie nie byłoby możliwe. Uczniowie przynieśli ze sobą także ulubione gry planszowe. Później była kolacja – pyszna pizza, po czym dzieci przygotowały sobie miejsca do spania. Pani wychowawczyni przygotowała dla uczniów zabawę w podchody. Zaczęło się wielkie poszukiwanie wskazówek, które podpowiadały gdzie i jak wykonać kolejne zadania. Na koniec długiego wieczoru odbył się seans filmowy. Był on nietypowy, bo najpierw bajki były wyświetlane ze starego projektora, gdzie treść należało przeczytać samemu. Później uczniowie oglądali film na dużym ekranie. Nie mogło także zabraknąć popcornu podczas oglądania filmów. To była niezapomniana noc, pełna wrażeń i pozytywnych emocji. Na drugi dzień z zadowolonymi minami wszyscy szczęśliwie wrócili do domów. W pamięci uczniów pozostaną ciepłe wspomnienia szkoły nie tylko jako miejsca nauki, ale także miejsca gdzie można ciekawie spędzić czas.

Category: Wydarzenia klasowe

Comments are closed.