22.042026 r. – Klasa 2b – p. A. Urbaniak – Wycieczka do Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon na wyjątkową wystawę „Dni Wody i Ziemi”
22 kwietnia, z okazji Dnia Ziemi, klasa 2b wybrała się do Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon na wyjątkową wystawę „Dni Wody i Ziemi”. Uczniowie mieli okazję podziwiać piękne fotografie przyrodnicze, ukazujące różnorodność i niezwykłość naszej planety. Szczególne zainteresowanie wzbudziła również wystawa motyli, gdzie można było zobaczyć wiele gatunków tych barwnych i delikatnych owadów. Wycieczka była nie tylko ciekawą lekcją przyrody, ale także inspiracją do dbania o środowisko.











Category: Uncategorized

Centralna Komisja Egzaminacyjna
Okręgowa Komisja Edukacyjna