27.03.2026 r. – Krakowska Olimpiada Młodzieży – Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce chłopców
W piątek – 27 marca, uczniowie klas 6, 7 i 8 wzięli udział w zawodach siatkarskich w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży. Chłopcy pokazali ogromne zaangażowanie, wolę walki i ducha sportowej rywalizacji. Nie poddawali się do samego końca, dając z siebie wszystko na boisku!
Dla wszystkich uczestników była to także świetna okazja do zdobycia nowych doświadczeń i wspólnej, sportowej zabawy.
Dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły!








Category: SPORT

Centralna Komisja Egzaminacyjna
Okręgowa Komisja Edukacyjna