6-7.03.2026 r. – Udział uczniów w XXVIII Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności

| 31 marca 2026

Podziękowania dla wszystkich wolontariuszy oraz dla uczniów naszej szkoły za udział w XXVIII Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności, która odbyła się w Krakowie w dniach 6 -7 marca 2026 roku.

W zbiórce wzięło udział aż 31 uczniów z naszej szkoły – to naprawdę bardzo dużo i powód do ogromnej dumy. Wasza gotowość do pomocy, poświęcony czas oraz wrażliwość na potrzeby innych zasługują na wielkie uznanie.

Dziękuję Wam za Wasze wielkie serca, życzliwość i chęć niesienia dobra. Wasza postawa jest pięknym świadectwem tego, jak wiele można osiągnąć dzięki wspólnemu działaniu i empatii.
Opiekun Koła Wolontariatu – p. Marta Piwowar

Category: Wolontariat

Comments are closed.