1% podatku dla SP nr 126

| 25 lutego 2021

Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska” pomaga dzieciom, wspiera wyposażenie szkół w pomoce naukowe, a także organizuje wypoczynek dzieci.

Serdecznie prosimy wszystkich Rodziców i nie tylko, o przekazanie 1% dla Szkoły Podstawowej nr 126. Uzyskaną kwotę moglibyśmy przeznaczyć na zakup nowego sprzętu czy wyposażenia szkoły.

Serdecznie prosimy o przekazanie 1% podatku na rzecz naszej szkoły, a zarazem prosimy o rozpowszechnienie informacji wśród rodziny i znajomych.

Wypełniając PIT należy wpisać nr KRS 0000052078 oraz cel szczegółowy : Szkoła Podstawowa nr 126

Category: Galerie, Kalendarium, Komunikaty, Komunikaty Dyrekcji, Rodzice, SEKRETARIAT, Uczniowie, Uncategorized, Wiadomości Rady Rodziców, Wiadomości Samorządu Uczniowskiego, Wolontariat