W szkole funkcjonuje stołówka prowadzona przez firmę

FHU KARJO Joanna Szeremeta

Regulamin stołówki szkolnej:  PDF  Regulamin stołówki_2013.pdf

OBIADY

w roku szkolnym 2017/2018

Koszt jednego obiadu 6.90 zł,
koszt zupy 2,30 zł,
koszt drugiego dania 5,30 zł

Opłatę za obiady należy uiszczać, wpłacając odpowiednią kwotę w sklepiku szkolnym
w godzinach od 8.00 do 12.00 lub przelewem na konto bankowe do 5-go dnia danego miesiąca.

W przypadku płatności przelewem prosimy o dostarczenie do sklepiku potwierdzenia przelewu lub oświadczenia Rodzica, że płatność została dokonana.

DANE DO PRZELEWU:
FHU KARJO Joanna Szeremeta
nr konta 82 1160 2202 0000 0001 9470 4130
w tytule przelewu proszę podać:
numer szkoły, imię i nazwisko dziecka, klasa, jakiego miesiąca dotyczy wpłata

Obiady są przygotowywane w szkolnej kuchni.

tel. 539-979-979

PROMUJEMY ZASADY ZDROWEGO ODŻYWIANIA

Od 1 września 2015 roku weszło w życie nowe rozporządzenie Ministra Zdrowia, w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom oraz wymagań, jakie muszą spełniać te środki stosowane w żywieniu zbiorowym dzieci i młodzieży w jednostkach systemu oświaty.

Nasza firma rozpoczęła wdrażanie zasad w/g tego rozporządzenia. Musimy ograniczyć w/g podanych norm używanie w posiłkach soli, cukru oraz tłuszczów. Wykluczyliśmy z jadłospisów stosowanie dżemów oraz wysoko przetworzonych produktów. Potrawy smażone będą raz w tygodniu.

Wprowadzimy do menu więcej warzyw i owoców, ryb oraz chudych mięs.

Wiem, że na początku będzie bardzo trudno przyzwyczaić dzieci do nowego smaku posiłków, jest to wyzwanie dla nas i liczymy na wsparcie Rodziców i Grona Pedagogicznego. Zmieniliśmy całkowicie asortyment w sklepiku szkolnym. Z półek znikły drożdżówki, napoje gazowane, batony, żelki. Teraz chcemy zaproponować uczniom kanapki, jogurty, owoce, koktajle, sałatki. Z upływem czasu będziemy wprowadzać nowe produkty, oczywiście dostosowane do nowej ustawy.

Zachęcamy Rodziców do przyłączenia się i wdrażania w domu zasad zdrowego odżywiania, które będą skutkowały rozwojem naszych dzieci.

Drodzy Rodzice jeżeli będziecie mieli jakieś uwagi lub sugestie na temat żywienia dzieci oraz funkcjonowania stołówki szkolnej oraz sklepiku, bardzo proszę o kontakt mailowy: [email protected]

Każda opinia będzie dla mnie cenną uwagą

Joanna Szeremeta

INFORMACJA

Od 3 X 2016r. zostaną wprowadzone elektroniczne karty obiadowe do usprawnienia funkcjonowania stołówki.

3 października będą wydawane elektroniczne karty, każdej osobie która wykupuje abonamenty obiadowe w stołówce szkolnej. Od 3 X każda osoba, która przychodzi do stołówki na obiad ma obowiązek posiadać kartę. Przy podejściu do okienka, w którym wydawane są obiady, trzeba zbliżyć kartę do czytnika (tylko raz dziennie). Pozwoli to na ewidencję wydawanych i zapłaconych posiłków. W przypadku braku karty uczeń może zjeść obiad po podaniu nazwiska (pierwszeństwo w odbiorze obiadów mają osoby posiadające karty).

Osoba korzystająca nie ponosi żadnych kosztów.

Każda osoba korzystająca ze stołówki dostanie bezpłatnie kartę zbliżeniową w formie wypożyczenia, po zakończonym okresie korzystania (najczęściej jest to koniec roku szkolnego) kartę należy zwrócić. W przypadku zgubienia lub nieoddania karty należy uiścić opłatę w wysokości 10 zł.

FHU KARJO

Joanna Szeremeta

JADŁOSPISY

Jadłospis od 02-01-2018 r. do 12-01-2018 r.

Jadłospis od 13-11-2017 r. do 24-11-2017 r.

Jadłospis od 30-10-2017 r. do 10-11-2017 r.

Jadłospis od 16. 10.2017 r. do 27.10.2017 r.