10-11.12.2022 r. – Finał Akcji Szlachetnej Paczki

| 12 grudnia 2022

W weekend odbył się Finał Szlachetnej Paczki. Nasza Szkoła wraz ze Szkolnym Kołem Wolontariatu w tym roku przystąpiła pierwszy raz do akcji i nie wiedzieliśmy do końca, czy uda nam się sprostać zadaniu. Jak się okazało SERCA MAMY WIELKIE, dlatego możemy głośno powiedzieć, że jesteśmy DUMNI i BARDZO DZIĘKUJEMY wszystkim tym, którzy przyczynili się do wsparcia naszej akcji.

Stanęliśmy na wysokości zadania i jak na debiut, spisaliśmy się na medal. Udało się zebrać całe zapotrzebowanie o jakie rodzina poprosiła. Nie osiągnęlibyśmy tego, gdyby nie szczodrość wspaniałych rodziców, pracowników szkoły, uczniów i naszych wolontariuszy.
Dziękujemy p. Agnieszce Majce za pomoc i transport paczek.

PAMIĘTAJMY!
„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” – św. Jan Paweł II
DZIĘKUJEMY!

❤