Konkurs plastyczny dla uczniów klas I „Ja w szkole”

| 6 grudnia 2015

Kolejny konkurs za nami. Nie zapominamy o najmłodszych uczniach naszej szkoły czyli o „pierwszakach”. Specjalnie dla nich zorganizowany został konkurs plastyczny: „Ja w szkole”. Prace w formacie A-4, wykonane dowolną techniką, przedstawiały wysoki poziom artystyczny i dużą ekspresję twórczą autorów. Bardzo trudno było wyłonić laureatów. Prace ocenione były w 2 kategoriach wiekowych (6-latki i 7-latki). Jury w składzie: p. Elżbieta Bazan i p. Beata Czeladzka oraz przedstawiciele Małego Samorządu Uczniowskiego nagrodziło następujących uczniów:

Klasa I a:                                                                              Klasa I b:

I miejsce: Zuzanna Karteczka                                              I miejsce: Julia Niebrzegowska

II miejsce: Adam Łapiński                                                   II miejsce: Wiktoria Zając

III miejsce: Tomasz Pałka                                                    III miejsce: Julia Królikowska

Wyróżnienie: Katarzyna Nowak                                         Wyróżnienie: Kamila Sroka

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do udziału w następnych konkursach.

Oto autorzy nagrodzonych prac:

Przygotowała: Elżbieta Bazan

20151110_103720(1) 20151113_122133