21-04-2016 r. – Finał konkursu „Prasówka” – III miejsce dla gazetki „4,5,6 CZEŚĆ!”

| 5 maja 2016

GAZETKA „4,5,6 CZEŚĆ!” LAUREATEM MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU PRASÓWKA

W dniu 14.03.2016 roku odbyły się obrady jury Małopolskiego Konkursu na Gazetkę Szkolną Prasówka. Do konkursu zgłosiło się 40 zespołów redakcyjnych.

Jury w składzie:

Bogumiła Górecka – polonista, teatrolog

Alicja Gawlikowicz – grafik, plastyk

Natalia Głowa – absolwent dziennikarstwa

doceniając nakład pracy i zaangażowanie uczniów oraz opiekunów włożony w przygotowanie gazetek, postanowiło nagrodzić kilkanaście zespołów redakcyjnych.

Nasza gazetka znalazła się w  gronie laureatów, zajęła III miejsce w Kategorii Szkoły Podstawowe.

21.04.2016 roku w siedzibie Gazety Krakowskiej odbył się finał konkursu, wręczenie nagród. Laureatów zaproszono do zwiedzenia redakcji.

Gazetkę „4, 5, 6 Cześć” w tym roku redagowali uczniowie z klasy VI c: Jakub Głód, Maja Wiciak, Weronika Tuleja, Igor Kuciński, Adam Ridan, Adrian Radej, Filip Kosakowski i Alicja Szczęsna pod kierunkiem pani Ewy Bilut, pana Piotra Banasiaka, z pomocą pani Małgorzaty Bednarz i pani Zuzanny Gawlas.

Ewa Bilut

zdjęcie z finału Małopolskiego Konkursu na Gazetkę Szkolną Prasówka