25.02.2016 – XIII Krakowski Konkurs Recytatorski

| 27 marca 2016

10.02.2016 r. w bibliotece szkolnej odbył się.Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I-VI. Uczniowie zaprezentowali przygotowane utwory poetyckie i fragmenty prozy.
W konkursie wzięło udział 24 uczniów. Laureaci szkolnego konkursu recytatorskiego reprezentowali szkołę na konkursie pozaszkolnym, byli to: Gabriela Kopacz klasa 4a, Dalia Karbownik klasa 4a, Elena Karbownik klasa 2c, Maja Pelczar klasa 1a.

Przesłuchania XIII Krakowskiego Konkursu Recytatorskiego odbyły się 25.02.2016 r. w Nowohuckim Centrum Kultury. Występy uczniów oceniali: przewodnicząca Marta Bizoń – aktorka, Beata Schimscheiner – aktorka, Barbara Kyć-Szmer – animator kultury NCK Bogumiła Gugniewicz – animator kultury NCK.

W eliminacjach finałowych wzięło udział 98 recytatorów. Uczennice z naszej szkoły: Gabriela Kopacz, Dalia Karbownik, Elena Karbownik – otrzymały wyróżnienia.

Gratuluję wszystkim uczestnikom i laureatom konkursu. Zapraszam za rok.

Anna Szczepaniak-Korczyńska
nauczyciel bibliotekarz