27-10-2016 r. – Konkurs o patronie szkoły – Komisji Edukacji Narodowej

| 19 listopada 2016

W dniu 27 października 2016 roku odbyła się kolejna edycja konkursu o patronie szkoły Komisji Edukacji Narodowej. W zmienionej formule uczestniczyło 10 uczniów z klas 5-6, którzy zostali wyłonieni w eliminacjach szkolnych i wykazali się największą wiedzą o patronie. W tym roku szkolnym po raz pierwszy konkurs miał charakter indywidualny, uczniowie samodzielnie odpowiadali na wiele pytań dotyczących wiedzy nie tylko o patronie – Komisji Edukacji Narodowej, ale także o naszej szkole, jej historii i dniu dzisiejszym. Jak się okazało formuła „1 z 10” przypadła do gustu uczestnikom konkursu i publiczności zgromadzonej na sali gimnastycznej. Do końca trwała zacięta rywalizacja o zwycięstwo, budząc spore emocje wśród kolegów i wychowawców. Wyniki konkursowych zmagań są następujące:

I miejsce zajął Krzysztof Jagoda uczeń klasy 6a

II miejsce zdobyła Julia Zajdel uczennica klasy 5b

III miejsce zajęła Milena Lewandowska uczennica klasy 5b.

Zwycięzcom gratulujemy. Konkurs zorganizowała i prowadziła p. Jadwiga Krochmal przy współpracy z p. Waldemarem Koconiem. Nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone podczas apelu podsumowującego pracę w I semestrze.

Jadwiga Krochmal

dsc_5081 dsc_5095