07-06-2017 r. – Klasa I b – p. E. Bazan – „Dzień Rodziny”

| 9 czerwca 2017

26 maja – Dzień Matki, 1 czerwca – Dzień Dziecka, 23 czerwca – Dzień Ojca. To bardzo ważne daty dla wszystkich mam, tatusiów i dzieci. My postanowiliśmy połączyć te święta i 7 czerwca zorganizowaliśmy w klasie wspólny „Dzień Rodziny”. Nasi goście licznie przybyli, by oglądać program artystyczny przygotowany specjalnie dla Nich. Były wiersze, piosenki i tańce, a przede wszystkim życzenia i prezenty wykonane własnoręcznie. Występy dzieci były pełne emocji, zaangażowania dostarczyły mamom i tatom wielu wzruszeń. Po zakończeniu części artystycznej odbyły się wspólne zabawy i konkursy taneczne. Wszyscy rodzice wykazali się dobrą kondycją i poczuciem rytmu. Zdali egzamin celująco, za co otrzymali medale „Super Mamy” i „Super Taty”. Dziękujemy za tak liczne przybycie, miłą atmosferę i świetną  wspólną zabawę!

Wychowawca klasy 1b: Elżbieta Bazan

Tak się bawiliśmy: