06-12-2018 r. – Klasa 2a – p. H. Celewska – Mikołajki

| 9 grudnia 2018

6 grudnia uczniowie z klasy II a wyruszyli na poszukiwania św. Mikołaja. W tym celu udali się do  Centrum Aktywności Bricks 4Kidz Serenada, gdzie pani przybliżyła im postać biskupa Miry św. Mikołaja, a także opowiedziała skąd wziął się współczesny wizerunek tej postaci. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach z robotyki. Musiały zbudować wg schematu postać Mikołaja lub Elfa. Później dzieci rozwinęły swoją fantazję i niektórzy zbudowali jeszcze pingwina, prezenty, oraz postacie ze znanych bajek. Uczniowie uczestniczyli również w zajęciach plastycznych, podczas których każdy miał do wykonania postać anioła lub elfa. Ale Mikołaja i prezentów jak nie było tak nie było 🙁  I choć zajęcia były bardzo ciekawe, to jednak trochę smutni wrócili do szkoły. Ale tutaj spotkała dzieci ogromna niespodzianka! Podczas ich nieobecności św. Mikołaj jednak był z drobnymi upominkami dla każdego ucznia z klasy. Pani też była chyba grzeczna w tym roku, bo czekał na nią drobny słodki upominek. Dziękujemy św. Mikołaju !!!!!!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszej wyprawy.

Category: Wydarzenia klasowe