25-10-2018 r. – Udział członków DKK w 22. Targach Książki w Krakowie

| 28 października 2018

25.10.2018 r. uczennice z Dyskusyjnego Klubu Książki, który działa w naszej szkole wzięły udział w 22. Targach Książki w Krakowie. W wyprawie na Targi towarzyszyła nam Pani Kierownik Biblioteki Kraków, Filia 49, Halina Szurdyga.  Uczennice odwiedziły „Ostry Dyżur Literacki”, gdzie otrzymały recepty na książki.  Wędrując po terenie targów spotkały Gandalfa. Udało nam się również wpaść na spotkanie z Katarzyną Ryrych, laureatką nagrody Książki Roku IBBY 2017 (12-15 lat).  Ten tytuł otrzymała książka „Łopianowe pole”, która w listopadzie będzie tematem dyskusji na spotkaniu naszego Klubu. Zmęczone, ale zadowolone, z torbami pełnymi książek, zakładek wróciłyśmy do szkoły z mocnym postanowieniem, że za rok też wybierzemy się na Targi Książki.

Anna Szczepaniak-Korczyńska

Category: Działalność Biblioteki