27-10-2021 r. – Spotkanie z panem Krzysztofem Petką

| 28 października 2021

27 października mieliśmy przyjemność gościć  po raz drugi w naszej szkole znanego podróżnika, detektywa, a przede wszystkim pisarza, autora książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych, pana Krzysztofa Petka. Tym razem autor promował swoją najnowszą książkę „Zagadka brykającej babci”.  Jest to kolejna po „Zagadce kaszlącego upiora” opowieść o przygodach ośmioletnich detektywów Zuzi i Bartka. Pan Krzysztof zaprezentował fotografie ze swoich wypraw, w bardzo sugestywny sposób przenosząc najmłodszych w najdalsze regiony świata. Opowieści autora budziły żywe reakcje wśród uczniów. Podziw, zaskoczenie,  czy salwy śmiechu wybuchały na spotkaniu w każdej klasie.  Pod koniec spotkania uczniowie mieli okazję do kupienia książek z osobistą dedykacją pisarza . Ogromnym wabikiem okazała się tajemnicza kulka, którą wydawnictwo dołączyło do książki.

Category: Działalność Biblioteki