12-01-2022 r. – Spotkanie DKK – prezentacja ulubionych książek.

| 4 marca 2022

12 stycznia 2022 r. na pierwszym w Nowym Roku  spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki każdy z klubowiczów prezentował swoje ulubione, bądź ostatnio przeczytane książki.  Okazało się, że dla kilku klubowiczów ulubioną pisarką jest Joanne K. Rowling, choć nie tylko cykl powieściowy o przygodach Harrego  Pottera. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem prezentowali swoje propozycje czytelnicze. Duże zainteresowanie wzbudził cykl powieściowy Bena Gutersona: „Hotel Winterhouse”, Nancy Springer: „Enola Holmes. Sprawa zaginionego markiza”,  A. Kasprzak: „Wiłka smocza dziewczynka” , czy cykl Martina Widmarka: „Nelly Rapp”.  Niektóre z tych pozycji znajdziecie w naszej szkolnej bibliotece, a inne na pewno w niej się pojawią.

Category: Działalność Biblioteki