21.10.2022 r. – Klasa I b – p. E. Bazan – zajęcia edukacyjne – bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

| 24 października 2022

21 października br. w naszej szkole odbyły się zajęcia edukacyjne pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej Przemysława Czarnka dla uczniów klas I i II związane z tematem bezpieczeństwa ruchu drogowego: Kampania kolejowa ABC prowadzone przez policję, straż miejską oraz inspektorów ruchu drogowego. Zajęcia były bardzo ciekawe i urozmaicone. W sali gimnastycznej zorganizowano zabawy edukacyjne z elementami rywalizacji zespołowej min. jazda na hulajnogach, zabawa w ruch drogowy w autochodzikach, była też przejażdżka autobusem Solaris po Mistrzejowicach. Po powrocie do szkoły było spotkanie z Rogatkiem (wszyscy go znamy z reklamy), który przekazał nam ważne informacje o bezpiecznym zachowaniu w oparciu o film instruktażowy. Otrzymaliśmy też prezenty: kamizelki odblaskowe i inne, ciekawe gadżety mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drodze i w środkach komunikacji. A zakończenie zajęć zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia z Rogatkiem. Sami zobaczcie.

Więcej zdjęć: https://photos.app.goo.gl/31ZCAvtppq59yj3g7

Category: Projekty unijne i miejskie, Wydarzenia klasowe