26.10.2022 r. – Klasa 5a, 6b – p. I. Boczniewicz, p. L. Bukalska – Wycieczka do Tarnowskich Gór

| 31 października 2022

26 października 2022 roku uczniowie klas: 5a, 6b i reprezentacja 8b wzięli udział w wycieczce do Tarnowskich Gór. Złota polska jesień łaskawie obdarowała piękną pogodą i dzieci mogły podziwiać niezwykłe krajobrazy wielobarwnych lasów.
W trakcie wyprawy zwiedzono Kopalnię Rud Srebronośnych, multimedialne Muzeum Górnictwa Kruszcowego, Skansen Maszyn Parowych, który stał się tłem wspaniałych sesji zdjęciowych. W niezwykłym wnętrzu Sztolni Czarnego Pstrąga uczniowie płynęli łodziami, zalanym wodą korytarzem i wysłuchali magicznych legend związanych ze zwiedzanym terenem. Wrażenia były niezwykłe! Polecamy to cudowne miejsce!!!

Category: Wydarzenia klasowe