9.11.2022 r. – Klasa 6b – p. I. Boczniewicz – Wizyta w Przedszkolu Samorządowym nr 125 w ramach projektu „BIAŁO CZERWONA DLA PRZEDSZKOLAKA”

| 10 listopada 2022

Dnia 9 XI uczniowie klasy VI b, pod kierunkiem pani Iwony  Boczniewicz, przeprowadzili w Przedszkolu Samorządowym nr 125 w Krakowie zajęcia poświęcone barwom narodowym. Wzięło w nich udział 17 czteroletnich przedszkolaków. Dzieci (te duże i małe) zaśpiewały wspólnie „Piosenkę młodego patrioty”, uczyły się wierszyka, utworzyły „żywą flagę” i wspólnie kolorowały tematyczne rysunki. Oczywiście nie obyło się też bez ciekawych i zabawnych rozmów!

Wszyscy świetnie się bawili i przy okazji uczyli od siebie.  Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe naklejki i biało-czerwone chorągiewki na Narodowe Święto Niepodległości.

Category: Wydarzenia klasowe