Klasa 1 b – p. E. Bazan – Udział w Programie Uniwersytetu Dzieci: „Mali matematycy. Gdzie kryje się matematyka?”

| 1 października 2022

W  roku szkolnym 2022/2023  klasa 1b uczestniczy w Programie Uniwersytetu Dzieci „Mali matematycy. Gdzie kryje się matematyka?”  Realizując wybrane scenariusze zajęć – uczniowie będą ćwiczyć odczytywanie godzin na zegarze, poznają jednostki miar i wag oraz nauczą się prowadzić obliczenia pieniężne. Uczestnicząc w projekcie, rozwiną również umiejętność samodzielnego, logicznego i krytycznego myślenia. Pierwsze zajęcia już za nami, zatem można powiedzieć, że jesteśmy „studentami”.

Wychowawca 1 b: Elżbieta Bazan

Category: Wydarzenia klasowe