13.09.2023 r. – Lekcja angielskiego na hulajnogach na Rynku Głównym

| 14 września 2023

Nauczyciele języka angielskiego i wychowania fizycznego, panie Joanna Fus i Marta Bal połączyły siły organizując interdyscyplinarną lekcję języka angielskiego na hulajnogach. To była prawdziwie „żywa” lekcja komunikacji w języku angielskim. Podczas tej nietypowej lekcji, uczniowie przełamywali własną nieśmiałość i bariery językowe, aby porozmawiać z turystami z różnych krajów, na tematy dotyczące Polski (polskiego jedzenia, znanych Polaków, Krakowa itp.)

Uczniowie stanęli na wysokości zadania! Rozmawiali z turystami z różnych krajów, m.in. USA, Australii, Kolumbii, Chin, Japonii, Tajwanu, Arabii Saudyjskiej, Dubaju, Singapuru i niemal całej Europy!!!!

Kochani Uczniowie! Jesteśmy z Was dumni! Spisaliście się na medal! Udowodniliście przede wszystkim sobie, że potraficie skutecznie komunikować się w języku obcym! Tak trzymajcie!!!!

Category: Wydarzenia klasowe