20.02.2023 r. – Wizyta Przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego nr 125

| 22 lutego 2023

20 lutego 2023 roku gościliśmy w szkole miłych gości. Szkołę odwiedziły dzieci 6-letnie z Przedszkola nr 125, które wraz z uczniami klasy 2a uczestniczyły w zajęciach integracyjnych z wychowania fizycznego. Zajęcia odbyły się na sali gimnastycznej, a poprowadziła je p. Teresa Kucala. Dzieci chętnie i z zainteresowaniem brały udział w proponowanych zabawach integracyjnych i ćwiczeniach. Podczas zajęć należało wykazać się ważnymi umiejętnościami społecznymi, takimi jak: komunikowanie się, słuchanie, współpraca, zdyscyplinowanie. Dzieci miały możliwość ćwiczyć zasady pracy w grupie, których opanowanie jest niezbędne we właściwym funkcjonowaniu zespołu. Zajęcia znacząco wpłynęły na podniesienie poczucia własnej wartości wszystkich dzieci, zarówno uczniów jak i przedszkolaków. Spotkanie upłynęło w radosnej, miłej atmosferze pośród spontanicznej zabawy i śmiechu dzieci. Była także okazja do rozmowy z dyrektorem oraz wicedyrektorem naszej szkoły, którzy obserwowali zajęcia i dopingowali dzieciom w zabawach.

#OgarniamŻycie

Category: Wydarzenia klasowe