21-22.12.2023 r. – Montaż słowno-muzyczny „Kolędować Małemu”

| 29 grudnia 2023

By uczcić niezwykły czas Świąt Bożego Narodzenia, uczniowie klas: V, VI i VII, pod kierunkiem pani Iwony Boczniewicz, przygotowali scenicznie montaż słowno-muzyczny, na który złożyły się piękne  słowa ks. M. Malińskiego, ks. J. Twardowskiego oraz tradycyjne polskie kolędy i pastorałki. Opracowanie muzyczne oraz prezentację z tekstami kolęd dla publiczności przygotował pan Piotr Banasiak.

Dnia 21 XII o godz. 18.00 w Młodzieżowym Domu Kultury im. A. Bursy w Krakowie odbył się występ dla środowiska lokalnego, podczas którego uczniowie zaprezentowali swój montaż szerokiej publiczności mistrzejowickiej. Wspólne kolędowanie oraz życzenia, w magicznej atmosferze Sceny „i”, pozwoliły przeżyć piękne chwile wzruszeń i refleksji.

Dnia 22 XII o godz. 9.10 w Szkole Podstawowej nr 126 im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie  rozpoczęła się prezentacja montażu „Kolędować Małemu” dla uczniów klas IV-VIII oraz ich nauczycieli. Tutaj również piękno kolęd i atmosfera zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pozwoliły przeżyć urokliwe chwile. Wokaliści i recytatorzy stanęli na wysokości zadania, tworząc niepowtarzalny klimat. Dziękujemy! Zapraszamy do galerii zdjęć.

Category: Galerie, Imprezy i uroczystości szkolne