22.06.2023 r. – Apel podsumowujący pracę uczniów klas 4-8 w 2. półroczu roku szkolnego 2022/23.

| 25 czerwca 2023

22 czerwca odbył się w szkole apel podsumowujący pracę w 2. półroczu roku szkolnego 2022/23. Był to moment, by podsumować osiągnięcia uczniów klas 4-8. Dyrekcja pogratulowała wyróżnionym uczniom.

Klasa 4a, średnia ocen – 4,34; wychowawca: pani Marta Bal.
Uczniowie wyróżnieni w nauce i zachowaniu to:
Jagoda Bober, Natalia Dywan, Aleksandra Legutko, Wojciech Lucewicz, Alan Orszulak, Zofia Szeremeta i Julia Zelek.

Klasa 4b, średnia ocen – 4,76; wychowawca: pani Joanna Fus.
Uczniowie wyróżnieni w nauce i zachowaniu to:
Julia Budka, Natalia Cała, Nina Dziaduś, Oliwia Honkisz-Nowak, Lena Jagiełło, Lena Łabędzka, Kacper Pelczar, Adriana Sadkowska, Natan Skotnicki, Jagoda Stelmachowska, Liliana Swolkień i Ewa Szeszuła.

Klasa 5a, średnia ocen – 4,46; wychowawca: pani Lucyna Bukalska.
Uczniowie wyróżnieni w nauce i zachowaniu to:
Alicja Bałabańska, Hanna Cegielny, Anna Czerenko, Emilia Hołda, Wojciech Krawczyk, Hanna Majka, Kalina Mazur, Alicja Miler oraz Barbara Świętoń.

Klasa 5b, średnia ocen – 4,66; wychowawca: pani Ewelina Pluta.
Uczniowie wyróżnieni w nauce i zachowaniu to:
Agnieszka Dycha, Wojciech Dziemba, Aleksandra Guzik, Alicja Kolarz, Aleksander Kruczek, Tetiana Marchuk, Liliana Mikołajczyk, Maksymilian Pszczoliński, Blanka Wereszczyńska i Martyna Woś.

Klasa 5c, średnia ocen – 4,35; wychowawca: pan Jakub Musiał.
Uczniowie wyróżnieni w nauce i zachowaniu to:
Kordian Karaś, Jan Laskowski, Adam Molenda, Jakub Molenda, Franciszek Suder, Aleksandra Tylek, Maria Wróbel oraz Julia Zielińska.

Klasa 6a, średnia ocen – 4,88; wychowawca: pani Małgorzata Bednarz.
Uczniowie wyróżnieni w nauce i zachowaniu to:
Blanka Bober, Aleksandra Chuchmacz, Michał Gaś, Jakub Gorszko, Greta Kopeć, Urszula Kulon, Adrian Mleczek, Wiktoria Najda, Nina Pawełek, Tymoteusz Pisarczyk, Justyna Szaro, Jakub Sikora, Sebastian Siwiec.

Klasa 6b, średnia ocen – 4,50; wychowawca: pani Iwona Boczniewicz.
Uczniowie wyróżnieni w nauce i zachowaniu to:
Laura Brzoskwinia, Kinga Czarnowska, Dominika Dolecka, Milena Flaga, Jeremi Jakubowski, Michał Socha, Maja Stach.

Klasa 6c, średnia ocen – 4,17; wychowawca: pani Aleksandra Bartoszek.
Uczniowie wyróżnieni w nauce i zachowaniu to:
Mateusz Palimąka, Anastazja Paradysz, Adam Pawlikowski, Wiktoria Skrzypek, Karol Szot i Julia Trojanowska.

Klasa 7a, średnia ocen – 4,14; wychowawca: pani Jadwiga Krochmal.
Uczniowie wyróżnieni w nauce i zachowaniu to:
Alicja Farnaus, Maksymilian Kozłowski, Radosław Palewicz, Mikołaj Sądur i Natalia Skotnicka.

Klasa 8a, średnia ocen – 4,35; wychowawca: pani Paulina Partyka.
Uczniowie wyróżnieni w nauce i zachowaniu to:
Gabriela Jamka, Agnieszka Kapanowska, Adam Kapanowski, Maja Kawula, Julia Mazur, Tomasz Pałka, Maja Pelczar, Jakub Supierz, Sylwia Wołek, Wiktor Zelek.

Klasa 8b, średnia ocen – 4,59; wychowawca: pani Monika Kołodziej.
Uczniowie wyróżnieni w nauce i zachowaniu to:
Magdalena Góras, Szymon Kokosiński, Bruno Kopeć, Wiktoria Kurda, Michał Kwiecień, Miłosz Micał, Karolina Sadzik, Hanna Skoczylas, Kamila Sroka, Dominik Ubraniak, Mateusz Wiktorek, Daniel Zagórowski oraz Wiktoria Zając.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i przypominamy raz jeszcze:
Najwyższą średnią w szkole wypracowała klasa 6a – 4,88.
Na drugim miejscu klasa 4b – 4,76; a na trzecim klasa 5b – 4,66.

Najwyższą indywidualną średnią w szkole uzyskała Maria Wróbel klasa 5c – średnia 6,00.

Zostały wręczone nagrody za konkursy przedmiotowe, artystyczne, sportowe oraz Samorządu Uczniowskiego. Przypomniano również akcje charytatywne i ekologiczne przeprowadzone w szkole. Gratulujemy sukcesów uczniom i ich nauczycielom. Życzymy cudownych wakacji!
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Category: Galerie, Imprezy i uroczystości szkolne