22.12.2023 r. – Klasa 2c – p. A. Jurkiewicz-Raczoń – Cudowna Klasowa Wigilia

| 31 grudnia 2023

22 grudnia był dla klasy 2c dniem pełnym świątecznego ducha!

Na początku lekcji wszyscy uczniowie wzięli udział w emocjonującym teleturnieju „Jaka to kolęda?” – klasa udowodniła, że zna się na świątecznych melodiach jak nikt inny! Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek!

Następnie dzieciaki stworzyły swoją drugą, klasową, wirtualną choinkę, ubierając ją w zdumiewająco kreatywny sposób.

Później przyszła chwila na tradycję łamania się opłatkiem – każdy złożył pozostałym uczestnikom uroczystości serdeczne życzenia na nadchodzący rok.

To było piękne i wzruszające przeżycie.

Po tych cudownych chwilach wszyscy zasiedli do suto zastawionego stołu, przygotowanego dzięki niesamowitym rodzicom.

Aby zadośćuczynić wszystkim wigilijnym tradycjom, na każdego dziecka czekał też skromny upominek.

Atmosfera była magiczna – pełna śmiechu, radości i wspólnego dzielenia się chwilą.

Dziękujemy wszystkim za niezapomniany czas, który sprawił, że nasza klasowa Wigilia była wyjątkowa.

Życzymy Wszystkim magii świąt, ciepła i spokoju.

Category: Wydarzenia klasowe