Październik 2023 r. – Świetlicowy konkurs plastyczny pt. „Moja ulubiona zabawka”

| 17 listopada 2023

W październiku dziesięcioro uczniów z klasy Ib i pięciu z klasy IIIa wzięło udział w świetlicowym konkursie plastycznym pt. „Moja ulubiona zabawka”. Dzieci wykonywały pracę w czasie zajęć świetlicowych przedstawiając na formacie A4 swoją ulubioną zabawkę. Korzystali z wszystkich dostępnych materiałów plastycznych – kredki, pisaki, bibuła, brokaty – chcąc jak najlepiej wykonać swoją pracę. Konkurs oceniany był w dwóch kategoriach wiekowych: I klasy oraz III klasy. 10 listopada odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników wraz z rozdaniem nagród i dyplomów. W kategorii klas I zajęli: I miejsce – Jan Ślusarek, II miejsce – Natalia Rudek, III miejsce – Kamila Mruk, w kategorii klas III zajęli: I miejsce – Klaudia Knurowska, II miejsce – Weronika Kraczkowska, III miejsce – Antoni Przybyło. Wszystkie dzieci otrzymały uwagi pozytywne za udział w konkursie, a ich prace można oglądać na wystawie w holu naszej szkoły.

Serdecznie gratuluję!!!

Sneżana Rutkowska – wychowawca świetlicy