Wrzesień 2023 r. – Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej dla siódmoklasistów w ramach projektu Urzędu Miasta Krakowa „Krakowski AED IMPULS ŻYCIA”

| 29 września 2023

W drugiej połowie września w naszej szkole odbyły się niezwykle ważne zajęcia dodatkowe – kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. W ramach serii spotkań uczniowie klas siódmych mieli okazję poznać zasady udzielania pomocy w razie wypadków, odgrywali scenki tematyczne, wcielali się w poszkodowanych i ratowników, przeszli ćwiczenia praktyczne i teoretyczne, zadawali wiele interesujących i ważnych dla nich pytań.

Organizatorem zajęć był krakowski Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Kurs odbył się w ramach realizacji projektu Urzędu Miasta Krakowa „Krakowski AED IMPULS ŻYCIA”

Serdecznie dziękujemy za możliwość udziału organizatorom.

Category: Projekty unijne i miejskie