05.04.2024 r. – Szkolny Dzień w Piżamie z okazji Prima Aprilis

| 7 kwietnia 2024

Śmiałość, kreatywność i duch zabawy – tak można by opisać niezwykły dzień, jaki miał miejsce w naszej szkole 5 kwietnia. Z okazji niedawnego Prima Aprilis, uczniowie klas 1-8 mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu – Szkolnym Dniu w Piżamie!

Atmosfera w szkole była niesamowita już od samego rana, gdyż na korytarzach pojawili się uczniowie w swoich najwygodniejszych piżamach, kapciach i szlafrokach. Widać było uśmiechy na ich twarzach i radość w oczach, gdy wraz z kolegami i koleżankami dzielili się swoimi pomysłami na wygodne stroje.

Nie sposób było przejść obojętnie obok takiego zjawiska – nauczyciele również postanowili wziąć udział w tej inicjatywie i pojawić się w szkole w swoich najbardziej komfortowych ubraniach nocnych. To niecodzienne zdarzenie sprawiło, że atmosfera w klasach była jeszcze bardziej swobodna i przyjazna.

Nie mogliśmy zapomnieć o tym, aby zachować pewien poziom elegancji, dlatego ubrania musiały być zgodne z regulaminem szkoły. Mimo tego, że byliśmy ubrani w piżamy, to jednak zachowaliśmy szkolny dystans i szacunek dla naszych zasad.

Ten wyjątkowy dzień przyniósł ze sobą mnóstwo pozytywnych emocji i uśmiechów, które towarzyszyły nam przez cały czas. Dzięki inicjatywie Szkolnego Dnia w Piżamie dowiedzieliśmy się, że czasem wystarczy odrobina odwagi i pomysłowości, aby uczynić szkolną rzeczywistość jeszcze bardziej magiczną i przyjazną dla wszystkich.

Niech ta wyjątkowa akcja pozostanie w naszej pamięci na długo jako jeden z tych dni, które sprawiły, że szkoła stała się miejscem jeszcze bardziej wyjątkowym i przyjaznym dla wszystkich uczniów i nauczycieli.

Category: Imprezy i uroczystości szkolne, Wiadomości Samorządu Uczniowskiego, Wydarzenia klasowe