07.02.2024 r. – Spotkanie Dyskusyjnego Klubu książki dla uczniów klas trzecich i czwartych

| 2 marca 2024

7 lutego 2024 r. odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu książki dla uczniów klas trzecich i czwartych, w którym uczestniczyła Pani Joanna Pękala, nowy kierownik Filii 49 Biblioteki Kraków. W tym dniu rozmawiałyśmy o książce Sławomira Hanaka: „Dziewczyny i chłopaki – niepotrzebne skreślić”. Autor przedstawił szkolną rzeczywistość z dwóch perspektyw, chłopców i dziewcząt, którzy się „nie znoszą”, ale czy na pewno…? O tym przekonacie się sięgając po tę ciekawą i zabawną książkę, która wzbudziła duże emocje wśród klubowiczek i była przedmiotem ożywionej dyskusji. W bibliotece szkolnej jest dostępna druga część pt. „Dziewczyny i chłopaki 2. Właściwe podkreślić”.

Category: Działalność Biblioteki