13.03.2024 r. – Dzień Otwarty dla Przedszkolaków.

| 19 kwietnia 2024

13 marca mieliśmy w szkole Dzień Otwarty dla Przedszkolaków. Na małych gości czekało wiele atrakcji. Odwiedzających powitały w holu szkoły wiosenne drzewo z baloników, sympatyczna Baba Jaga i baloniki z pierniczkową niespodzianką. Uczniowie naszej szkoły przygotowali przedstawienie p.t. „Jaś i Małgosia” i występy taneczne. Później nasi goście zwiedzali wiosennie udekorowaną szkołę i swoje przyszłe klasy. Rodzice spotkali się z Dyrekcją szkoły, by poznać ofertę edukacyjną szkoły i uzyskać informacje na temat jej funkcjonowania oraz procedur zapisu dzieci do klas pierwszych. W tym czasie nasi przyszli uczniowie brali udział w zajęciach plastycznych, muzycznych, ruchowych oraz zabawach z językiem angielskim przygotowanych przez nauczycieli. Uśmiechy na dziecięcych buziach pozwalają nam sądzić, że było to udane popołudnie.

Category: Imprezy i uroczystości szkolne