18.03.2024 r. – klasa 2c – p. A. Jurkiewicz-Raczoń – Wyjście do MDK im. A. Bursy na przedstawienie profilaktyczne Straży Miejskiej

| 24 marca 2024

18 marca uczniowie klasy 2 c wybrali się na wyjątkowe wydarzenie do zaprzyjaźnionego i pobliskiego Domu Kultury im. Andrzeja Bursy w Krakowie (os. Tysiąclecia 15).

Dzieciaki miały okazję uczestniczyć w przedstawianiu przygotowanym przez Straż Miejską, który poruszał temat uzależnienia od Internetu i urządzeń elektronicznych.

Spektakl ten nie tylko dostarczył niezapomnianych wrażeń artystycznych, ale również skłonił do refleksji nad codziennym korzystaniem z technologii.

Była to doskonała okazja, aby zrozumieć potencjalne zagrożenia i nauczyć się właściwych nawyków w korzystaniu z Internetu.

Jesteśmy przekonani, że każdy z uczestników wyciągnął wiele cennych przesłań z tego wydarzenia. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, a MDK im Bursy za zaproszenie na to cudowne wydarzenie.

Category: Wydarzenia klasowe