19.04.2024 r. – „Wiosenne odkrywanie Mistrzejowic” w ramach realizacji programu #OgarniamŻycie.

| 23 kwietnia 2024

19 kwietnia 2024 roku odbył się wielki finał naszej pracy nad zadaniem konkursowym w ramach realizacji programu #OgarniamŻycie. W tym dniu  razem ze Szkołą Podstawową nr 85 zorganizowaliśmy międzyszkolną grę terenową „Wiosenne odkrywanie Mistrzejowic”. Zabawa rozpoczęła się w Ośrodku Kultury Norwida Kuźnia – tam drużyny z czterech szkół podstawowych z okolicy zgromadził się, aby rozpocząć rywalizację. Naszą szkołę reprezentowała czteroosobowa grupa z klasy 6b pod opieką pani Eweliny Pluty. Uczniowie wspólnymi siłami rozwiązywali zadania logiczne, sportowe oraz te dotyczące wiedzy na temat Mistrzejowic. Na wszystkich uczestników czekały atrakcyjne nagrody.

Składamy serdeczne podziękowania dla Ośrodka Kultury Norwida Kuźnia, MDK A. Bursy oraz Bibliotece Filia nr 49 za współpracę podczas realizacji tego przedsięwzięcia. Ogromne oklaski należą się także uczniom klasy 7c za wspaniałą organizację i wzorowe wypełnianie powierzonych im zadań.

Organizację akcji wspomogły panie Monika Kołodziej, Elżbieta Czerny oraz Aleksandra Wiech, a jej koordynatorem była pani Aleksandra Bartoszek.

Category: Projekty unijne i miejskie