10-11-2015 r. – Konkurs plastyczny „Historia Orła Białego” dla uczniów klas I-III

| 19 listopada 2015

Konkurs plastyczny „Historia Orła Białego”
zorganizowany przez Samorząd Uczniowski kl. I-III

W dniach 9-10 listopada 2015 roku odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny dla uczniów klas młodszych z okazji Narodowego Święta Niepodległości pt. „Historia Orła Białego”. Organizatorem konkursu byli opiekunowie Małego Samorządu Uczniowskiego: pani Beata Czeladzka i pani Elżbieta Bazan.

Prace należało wykonać podczas zajęć szkolnych dowolną techniką plastyczną, w formacie A4.

Przy ocenie prac jury brało pod uwagę technikę wykonania prac, oryginalność kompozycji, zgodność tematyczną oraz pomysłowość autora.

W związku z wysokim poziomem artystycznym prac nagrodzono i wyróżniono po cztery osoby z klas I-III.

Wszystkie prace można oglądać na okolicznościowej wystawie w holu szkoły. Gratulujemy!

Wyniki konkursu plastycznego „Historia Orła Białego”

1. Hanna Skoczylas 1b
  2. Maja Pelczar          1a