17-06-2016 r. – Rowerowy Hyde Park

| 29 lipca 2016

W dniu 17 czerwca nasze szkolne podwórze wypełniło się transparentami, kolorowymi balonami, kredowymi graffitti oraz tańczącymi uczniami i uczennicami. To wszystko z powodu kolejnej akcji w ramach projektu STARS, który prowadzimy juz trzeci rok w naszej szkole! W naszym rowerowym Hyde Park’u zaimprowizowaliśmy SPEAKERS’ CORNER – czyli miejsce dla każdego mówcy, w którym uczniowie mieli możliwość dowolnych wypowiedzi do mikrofonu na temat roweru.
Inicjatywa odbyła się w oczekiwaniu na przyjazd uczestników Koła Rowerowego „RA-MA” ze Szkoły Podstawowej nr 105, którzy przybyli, aby popularyzować akcję Rower Pomaga.
Zwieńczeniem akcji było wykonanie wspólnego rowerowego  zdjęcia z ogromnym rowerem w tle, namalowanym na szkolnym podwórzu przez uczennice klas IV.

organizatorzy
Joanna Fus, Marta Bal