09-03-2017 r. – XI edycja Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego Klas III „Zaczarowany Świat Lektur”

| 12 marca 2017

9 marca 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 85 odbyła się XI edycja Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego Klas III „Zaczarowany Świat Lektur”. W ciągu 45 minut uczniowie mieli za zadanie rozwiązać test, który składał się z krzyżówek, rebusów, testów wyboru i pytań dotyczących treści przeczytanych lektur. Organizatorzy konkursu wręczyli każdemu uczestnikowi dyplom za udział oraz drobny upominek. Naszą szkołę, po przeprowadzonych eliminacjach szkolnych, reprezentowały: Zuzanna Niemiec (3a) i Magdalena Gajzler (3b). Po przeliczeniu wszystkich punktów zdobytych przez uczestników konkursu okazało się, że najwięcej punktów otrzymała i tym samym zajęła I miejsce Zuzanna Niemiec z klasy 3a, natomiast II miejsce zajęła Magdalena Gajzler z klasy 3b. Laureatki konkursu otrzymały wiele wspaniałych nagród od organizatorów konkursu. Gratulujemy sukcesu!

Anna Szczepaniak-Korczyńska

Category: Działalność Biblioteki