09-05-2017 r. – XXII Małopolski Przegląd Artystyczny Świetlic Szkolnych w MDK ul. Grunwaldzka 5 – – przedstawienie „Bezpieczny Internet” w wykonaniu uczniów z klasy III a przygotowane przez p. Annę Szczepaniak-Korczyńską

| 12 maja 2017

Już po raz dwudziesty drugi Młodzieżowy Domu Kultury w Krakowie przy ulicy Grunwaldzkiej 5 zorganizował  ”Małopolski Przegląd Artystyczny Świetlic Szkolnych”. Przegląd jest konfrontacją najlepszych i najbardziej aktywnych twórczo grup artystycznych prowadzonych przez nauczycieli świetlic szkolnych. Prezentacje Przeglądu  dają możliwość wymiany cennych doświadczeń oraz spotkań z warsztatem pracy nauczycielom z placówek  z terenu Małopolski.

9 maja 2017 r. spotkały się świetlicowe grupy artystyczne z Krakowa oraz Rząski i Rudnika. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III a, którzy prezentowali przedstawienie pt. „Bezpieczny Internet”. Do występu uczniów przygotowała pani Anna Szczepaniak-Korczyńska.

Więcej zdjęć: https://goo.gl/photos/14LYUeN2nGoMJ5ck9

Category: Konkursy artystyczne, Świetlica