29-03-2017 r. – Przedstawienie „Razem zmieniamy Internet na lepsze”

| 9 kwietnia 2017

7 lutego, już po raz 13. w Polsce i w ponad stu krajach na świecie, obchodzony był Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) poświęcony bezpieczeństwu dzieci i młodzieży w sieci. Hasło tegorocznej edycji: „Razem zmieniamy Internet na lepsze” podkreśla rolę każdego użytkownika sieci w budowaniu bezpiecznego i przyjaznego środowiska on- line.

Na podsumowanie obchodów DBI w naszej szkole uczniowie klasy III a przygotowali przedstawienie pt.: „Bezpieczny Internet”, które zostało zaprezentowane społeczności uczniowskiej naszej szkoły w sali gimnastycznej, w środę, 29 marca. Uczniowie pokazali z jakimi zagrożeniami można spotkać  się w sieci: przez scenę przewijały się spam, uzależnienie, oszust internetowy, złe treści, wirusy. Uroczystość miała na celu przypomnienie i w jeszcze innej formie uświadomienie uczniom jakie zagrożenia mogą być następstwem niewłaściwego korzystania z komputera oraz Internetu.

Więcej zdjęć: https://goo.gl/photos/1nj25Hu1LkubhonV7

Category: Działalność Biblioteki, Imprezy i uroczystości szkolne